11° - 22°
 • ירושלים  
  • 11° - 22° ירושלים
  • 16° - 20° בני ברק
  • ° - ° שומרון
  • 11° - 22° חברון
  • 14° - 23° חיפה
  • 12° - 26° באר-שבע
  • 18° - 32° אילת
  • לדף מזג אויר
שערי מט"ח:4.81  $3.47  
יום ב', כ"א בניסן תשע"ד   21.04.14 

חדשות חרדים

סגור

כלכלה

כל המתרחש בתחומי הכלכלה והשוק הפיננסי בישראל, נמצא כאן, ובעידכונים מידיים. המדור מביא לכם בזמן אמת את כל ההתרחשויות בבורסות העולם, בשוק ההון ובעולם העסקים.

כלכליסט
שלח לנו ידיעה
אייל גבאי חגי אולמן - מחזיקי האג"ח לחצו ונאמני אי.די.בי הגישו בקשת שכר מתוקנתמחזיקי האג"ח לחצו ונאמני אי.די.בי הגישו בקשת שכר מתוקנת
י"ז בניסן תשעד | 17.04.14
ענת רואה
חגי אולמן ואיל גבאי, שדרשו שכר טרחה שעשוי להגיע לעשרות מיליוני שקלים, טוענים שבבקשת השכר החדשה שהגישו מופחת שכרם ב"עשרות אחוזים"; עם זאת, ברכיבים המשמעותיים ביותר בבקשת השכר לא חל כל שינוי
הוט תסיר את "במחיר הזול בישראל"הוט תסיר את "במחיר הזול בישראל"כיכר השבת
חברת הוט מובייל תסיר מפרסומיה את המילים "במחיר הזול בישראל", וזאת לאחר פנייה של החברה המתחרה גולן טלקום שטענה להטעיית צרכנים חרדים בפרסום למגזר (צרכנות,כלכלה)
ארה"ב: הבקשות לדמי אבטלה ירדוארה"ב: הבקשות לדמי אבטלה ירדושירות כלכליסט
מספר הבקשות השבועיות ירד ב-32 אלף ל-300 אלף איש - הצפי האופטימי ביותר עמד על 314 אלף. "נתוני הבקשות חוזרים לרמה הנורמלית שבה מתנהל שוק עבודה" (כלכלה, מהעולם)
אספקת מוצרי חשמל עד ערב החגאספקת מוצרי חשמל עד ערב החגכיכר השבת
ערב חג הפסח, טרקלין יאקאב חשמל בטירוף של מבצעים, התחייבות לאספקת המוצרים לפני חג הפסח. ובנוסף; מגרדים וזוכים בפרסים שווים, הפרס הגדול: מכונית מתנה (פרסומי)>>
מוטי זיסר - "ילדיו של מוטי זיסר יזומנו לחקירה""ילדיו של מוטי זיסר יזומנו לחקירה"זוהר שחר לוי1
דוד והילה זיסר יזומנו לחקירה, זאת לאחר שביקשו לפדות את המשכנתא בגובה 16 מיליון שקל הקיימת על הווילה היוקרתית שבנה אביהם, בשל חשש לעסקאות סיבובית (כלכלה)

כלכלה בעולם

מקום
מישל ספה מונה לשר האוצר בצרפת
שירות כלכליסט1
ספה, שכיהן בתפקיד בשנות ה-90 בממשלתו של פרנסואה מיטראן, יורש כלכלה שמתקשה להתאושש מתקופת סטגנציה. משימתו: לנהל מו"מ מחודש עם בריסל על גובה הגירעון (עולם)
לונדון
"לונדון נמצאת בפוזיציה להפוך למרכז יואן עולמי"
יואב בורנשטיין, לונדון1
הבנק המרכזי של אנגליה חתם על מזכר הבנות עם סין שיהפוך את לונדון למרכז סליקה של היואן. המטרה: לגזור קופון מהעמלות על עסקאות במטבע הסיני. מומחה לבנקאות מהונג קונג ל"כלכליסט": "היואן יהיה השקעה טובה למדינות רבות" (כלכליסט, עולם)

משפט

בנק
בקשה לייצוגית נגד בנק הפועלים: "העדיף את טובתו על פני לקוחותיו"
זוהר שחר לוי3
לדברי התובעים, בשל היותו בעל השליטה בקבוצת ישראכרט, הגיע הבנק להסדרים הגרועים ביותר מול חברת האשראי בכל הנוגע לדמי הכרטיס המשולמים על ידי לקוחותיו. "מדובר בניגוד עניינים חמור"
עבודות
עבודות שירות על הלבנת 170 מיליון
זוהר שחר לוי
בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר אתמול 6 חודשי עבודות שירות על יעקב ג'רבי, מפעיל חברה לניכיון צ'קים (צ'יינג'), שהורשע בהלבנת הון של למעלה מ-170 מיליון שקל (כלכלה)

רכב

יונדאי
הרכב הנמכר ביותר מתחילת השנה
תומר הדר
מנתוני איגוד יבואני הרכב עולה כי חלה עלייה של 25% במספר כלי הרכב שנמסרו מתחילת ינואר לעומת הרבעון המקביל אשתקד. בסך הכל נמסרו עד חודש מרץ 72,392 מכוניות חדשות
ליסינג
חברות הליסינג מתלוננות: אין צורך לבדוק תקינות של רכבים מדי שלושה חודשים
תומר הדר
חברות הליסינג פנו לשר התחבורה למנוע את שינוי התקנה מאחר שלטענתם גילם הממוצע של רכבי הליסינג הוא עד שנה וחצי והם עוברים בדיקות תקופתיות בהתאם להנחיות היצרן. משרד התחבורה: "או שמדובר בשגיאה, או שיש כאן חוסר היכרות עם ענף הליסינג"

שוק ההון

הכירו:
הכירו: אביב טלמור האיש והמהפכה
שושי מילר1
הוא לקח את כספי הירושה והשקיע אותם בתוכנה שעשתה מהפכה בשוק ההון • לשמוע ממקור ראשון על מהפכת המסחר האוטומטי. אביב טלמור מנכ"ל יוטרייד מדבר (כלכלה)
קרנית
בנק ישראל מתחיל להשקיע באג"ח קונצרניות בחו"ל
אמנון אטד
במסגרת הפיילוט הראשוני ישקיע הבנק באג"ח קונצרניות עד 1% מסך היתרות (כ- 840 מיליון דולר) באג"ח חברות שהונפקו בארה"ב שהדירוג שלהן הוא לפחות "BBB"

כלכלה בארץ

מרינה
25 מיליון שקל נגבו במיסוי מוצרי יוקרה בשבעה חודשים
עמרי מילמן
יוזמת רשות המסים לגבות מס נוסף על רכבי יוקרה, יאכטות ומוצרי עילית נוספים הביאה לגבייה נמוכה מ־110 מיליון השקלים שציפו לגבות בפרק זמן של שנה. ברשות מסבירים כי הנתון צפוי לעלות וכי ביחס לזמן שעבר החוק מגשים את ייעודו
משה
"הבנייה - מחולל הצמיחה מס' אחד"
יניב רחימי2
לדברי משה כחלון "המדינה צריכה לחשוב מי בונה 3 חדרים הכי מהר, הכי בזול ובאיכות הכי טובה? הכסף שיכנס מהזגגים, קבלנים וכו' יכסה על אובדן הכנסות מהקרקע" (חדשות, כלכליסט)

מטבע חוץ

האם
האם הרובל עומד להביס את הדולר?
שושי מילר
המערב מאיים על רוסיה בבידוד, אבל בקרמלין לא נבהלים: רוסיה הודיעה על עסקת נפט בהיקף ענק עם איראן שתשבור את הגמוניית הדולר בכלכלה ותגרום למפנה דרמטי (כלכלה)
אושר:
אושר: פיקוח מוגבר על הצ'יינג'ים
ישי כהן
ועדת החוקה של הכנסת אישרה צו חדש לאיסור הלבנת הון ומימון טרור. הצו קובע נהלים חדשים לנותני שירותי מטבע - צ'יינג'ים, באשר לחובת זיהוי לקוחות ורישום פעולות (כלכלה)

נדל"ן

תמ"א
ואם הבניין יקרוס אחרי החיזוק? לשכת שמאי המקרקעין מקדמת ביטוח מיוחד לתמ"א 38
עינת פז-פרנקל
בלשכה טוענים שהביטוח שעושים הקבלנים כיום לא מעניק כיסוי ראוי לבעלי הדירות בבניינים המשופצים במסגרת התכנית הארצית, ומקדמים הצעת חוק שמטרתה לקיחת כל הסיכונים שבתהליך בפוליסה נפרדת
דיזנגוף
אדרי-אל נכסים מוכרת את חלקה בדיזינגוף סנטר ב-304 מיליון שקל
עינת פז-פרנקל
הרוכשים: קבוצת משקיעים מארה"ב. בחברה מסבירים כי מדובר באחד מהנכסים הריווחיים שלה וכי המכירה נועדה להבטיח את תשלום החוב למחזיקי האג"ח

טכנולוגיה

סטארט
פורטר: הסטארט-אפ שמדרג את הקונים ברשת
מאיר אורבך
החברה מספקת לבתי עסק הגנה מפני רמאויות רשת, שמבוססות על בניית פרופיל חכם של הקונה. מייסדי החברה, שעזבו את Fraud Sciences הישראלית שבבעלות איביי: "לא נפיל עסקה רק בגלל המיקום של הרוכש, מטרתנו היא להגיד לסוחרים למה כן לאשר את העסקה, ולא להגיד למה לא"
רוני
Elastifile גייסה 8 מיליון דולר מהקרנות לייטספיד ובאטרי
אסף גלעד
טכנולוגיית החברה משלבת שירות ענן, וירטואליזציה ורכיבי תקשורת נתונים למערכת אחת שתהווה כלי אחסון אחוד לארגונים. החברה צפויה לגייס 20 עובדים בעקבות ההשקעה

לימודים

אקדמיה
מחקר: רוב הסטודנטים מרמים בתואר
שושי מילר
מחקר שנערך ובו לקחו חלק כאלף סטודנטים חרדים גילה כי רוב מוחלט של הסטודנטים נהגו בחוסר יושרה במהלך העבודות או במבחנים. 35% מהנשאלים העתיקו עבודות (לימודים)
מהפכה:
מהפכה: פירון ביטל את הפסיכומטרי
סרוגים1
בשורה לתלמידים: שר החינוך צפוי להכריז על מהפכה שתאפשר לתלמידים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה - ובראשם האוניברסיטאות - בלי צורך לעבור בחינה פסיכומטרית (לימודים)

צרכנות

ערוץ
ערוץ 2: 'אושר עד' ו'יש' הכי יקרות
שושי מילר41
מסקר שערכה המועצה לצרכנות ופורסם בערוץ 2 עולה כי בניגוד לתפיסה הרווחת בקרב המגזר החרדי, רשת "אושר עד" ממוקמת בין הרשתות החרדיות היקרות ביותר לקראת החג (כלכלה)
אל
אל תצאו פרייארים: היו צרכנים חכמים
שושי מילר1
תחקיר מיוחד של מירב קריסטל ב-ynet מגלה אילו מוצרי צריכה אסור לקנות במחיר מלא, עד כמה הפרשי המחירים בין הרשתות עצומים ומהם מחירי המקסימום שיש לשלם (צרכנות)

כיכר facebook

ד"ר אלי נכט
ד"ר אלי נכט
מונרכיה כמנוע לצמיחה
י"ט באלול תשעג
איציק קרומבי - שילוב חרדים בתעסוקה - בלי איומים
איציק קרומבי
שילוב חרדים בתעסוקה - בלי איומים
ט"ו באלול תשעג7
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
NIMBY @
א' בכסלו תשעג5
הנקראים
המדוברים
מדריכים
שידוכים
וידאו
ספורט
עבודות לחרדים
עיתונות
הרב ניר בן ארצי
חסידים
Mame
דרושים חרדים
BigJob
ביג ג'וב
חרדים
חדשות חרדים
חסידים
דיין האמת
חדשות
משטרה ומשפט
בארץ
פוליטי מדיני
צבא וביטחון
מבזקים
דיגיטל
מדריכים
חדשות טכנולוגיה
אינטרנט ומחשבים
סלולר ואפליקציות
ברשת
כלכלה
כלכלה בעולם
משפט
רכב
שוק ההון
כלכלה בארץ
מטבע חוץ
נדל"ן
טכנולוגיה
לימודים
צרכנות
יהדות
שיעורי הרב עובדיה יוסף
שיעורי הרב יעקב חי יוסף
הרב ניר בן ארצי
הרב יעקב עדס
דף יומי
פרשת שבוע
חגי ישראל
מוזיקה
מגזין
חזנות
משפחה
אימון אישי
גרפולוגיה
חינוך ילדים
בריאות
זוגיות
הורים
תיירות
ירושלים והסביבה
צפון הארץ
דרום הארץ
מרכז הארץ
הבית החרדי
מידע ופרוייקטים חדשים
קניית דירה
שכירות דירה
מימון לדירה
צרכנות
חרדים
ספרים
מחקרי שוק
מבצעים
אוכל
פנאי ונופש
סגולות
הסגולה היומית
חלומות
תפילות